FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
WARSZTATY JEDNODNIOWE 2021

(UWAGA: wszystkie pola są wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich oraz mojego małoletniego dziecka, którego jestem opiekunem prawnym zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z rejestracją/rekrutacją na jednodniowe warsztaty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SIX – Centrum Językowe Nina Łagownik z siedzibą w Przecławiu, Przecław 114/20.

Zgłoś chęć udziału swojego dziecka w WARSZTATACH JEDNODNIOWYCH

UWAGA!!!

Aby rezerwacja była ważna należy w ciągu 5 dni od daty wysłania zgłoszenia wpłacić gotówką lub przelewem na konto zaliczkę wysokości 100 zł.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad dokonywania płatności znajdują się w Regulaminie warsztatów jednodniowych, który znajdziesz klikając tutaj.

DANE DO PRZELEWU:

Numer rachunku bankowego: MBANK: 14 1140 2004 0000 3702 8107 2012

Tytuł przelewu: w tytule należy wpisać „Zaliczka na warsztaty jednodniowe” oraz imię i nazwisko dziecka zgodnie z danymi wpisanymi w zgłoszeniu online

Dane: SIX- Centrum Językowe Nina Łagownik